Kunčina po boji prohrává na půdě Králík.

24.04.2016 12:38

V úvodních minutách jsou hosté mírně lepší, mají územní převahu. Je těžké kombinovat, oba týmy se uchylují spíše k nakopávaným míčům.
3. min. - střela šmehlíka na těžkém terénu je zablokována.
6. min. - Perfektní kombinace po ose Švanda - Tlustoš - Šmehlík, bohužel bez zakončení a ohrožení domácí branky.
7. min. - Přímý volný kop po faulu na Tlustoše, zakončení nebezpečí nepřineslo.
9. min. - centr Švandy do vápna zakončuje Šmehlík, bohužel bez patřičné razance.
10. min. - 0:1!!! Tlustoš po perfektní individuální akci chladnokrevně využívá svou příležitost a uklízí míč na první tyč.
13. min. - Ostrý zákrok na Pagáče, přímý volný kop Švandy zakončuje Zeman, pouze do rukou domácího golmana.
17. min. - Domácí obránci evidentně nestíhají Tlustoše se Šmehlíkem, střela posledního jmenovaného končí tečována za autovou čárou.
Hosté k ničemu do 20. minuty nepouštění, vliv na to má zcela jistě absence domácího Matoulka, který čeká na svou šanci pouze na lavičce.
21. min. - Dlouhý míč za obranu domácích, Tlustoš uplatnil potřebný důraz a získává míč na domácím stoperovi a následně si v zakončení pohrál s domácím golmanem. 0:2!!!
22. min. - Robinsonáda Zemana v brance hostí po střele Koreňe.
33. min. - kombinace na malém prostoru po levé straně, do které se zapojuje Tlustoš, Švanda a Pagáč. Pagáč čechrá míč do vápna, střela šmehlíka zablokována.
35. min. - Domácí se z ničeho nic dostávají na dostřel. Kolmice na unikajícího Macka je perfektní, pod nohou dobře chytajícího Zemana míří míč do branky. Branka padla do otevřené obrany, to by se za stavu 0:2 na hřišti soupeře asi stávat nemělo.
39. min. - Dlouhý míč za obranu hostí nestíhá Pešava a fauluje domácího Vyšohláda, bohužel ve vápně. Penaltu proměňuje kapitán Pohanka.
42. min. - vedení pro hosty mohl po centru Švandy zajistit Spálenský.

48. min. - Individuální akce Spálenského na středu hřiště, přihrává na Švandu, jeho střela zablokována na rohový kop.
50. min. - Přímý volný kop Spálenského nadvakrát mimo branku.
56. min. - Tutovka domácích, po centru Matoulka zakončují hlavou nad.
57. min. - Zeman likviduje tutovku Matoulka.
58. min. - Další šance opory domácích již proměněna. Domácí otáčí na 3:2. Nutno říci, že jsou lepším týmem.
82. min. - Poslední branku utkání střílí opět Matoulek po individuální chybě stopera Zemana, který podklouzl na půlce a Matoulek si poradil i s vracejícím se Richterem.
89. min. - zbytečný konflikt na útočné polovině hostí, 2 červené karty, jedna z nich pro kunčinského Šmehlíka.