Kunčina se s Litomyšlí nemazlila, přivezla však jen bod.

29.10.2010 05:27

Litomyšl B – Kunčina 1:1

Domácí zahájili utkání tím, že sami nahráli Nedomovi na první gól. Po celý první poločas pak měli potíže s běhavým soupeřem a kromě hlavičky Paly těsně mimo nic nevymysleli. To se jim příliš nedařilo ani po změně stran, přesto vyrovnali z penalty Němcem. I tak byli blíže k vítězství hosté, ale sami pohrdli pokutovým kopem a střelec Štrajt nechal vyniknout gólmana Krále.

Fakta – branky: Němec (PK) – Nedoma. Rozhodčí: Čada (Ústí nad Orlicí). ŽK: 3:0. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Jiskra Litomyšl B: Král – Friedl, Malý, Beneš, Hladík, Němec, Vomočil, Kroupa, Vejman, Urban, Pala (Janoušek, Rumler, Karal).
Sokol Kunčina: Beneš – Pešava, T. Brychta, Pospíšil, Kubík, Drahoš, Tlustoš, Štrajt, O. Brychta, Nedoma, J. Spálenský (Hutira, Stupka, M. Spálenský).