13.09.2010 08:33

První vítězství, první prohra a vydřená remizovali

Muži

Kunčina : Opatov 0:0 (0:0)

První půle začala velmi opatrně a prvních 20 minut se nic zvláštního nedělo. Ve 25. minutě poprvé vážněji otestovat golmana Navrátila kanonýr Spálenský, jeho střelu hostující golman vyrazil na tyč. V 37. minutě neudržel Navrátil střelu ze střední vzdálenosti, o vyražený míč zabojoval Tlustoš, do branky dotlačil míč Štrajt, ale až po hvizdu rozhodčího Šenkýře, který v souboji viděl faul. O minutu později zachránil domácí od pohromy velmi jistý golman Crha. Do kabin šly oba týmy za bezbrankového stavu.

Druhá půle přinesla aktivní fotbal, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Hosté byli velice blízko brance po tečované střele ze střední vzdálenosti, ale Crha čaroval. V 74. minutě letěl do vápna Opatova ostrý míč od Spálenského, ale Pešava míč v pádu netrefil. O tři minuty později šli po chybě obrany domácí 3 na jednoho, ale bez gólového efektu. Záverečný brejk Opatova gól nepřinesl a tak skončil zápas bez branek.

Fakta: Žluté karty: 1:0
           Rozhodčí: Šenkýř (MT),  J. Heger - laik Sedlák
           Sestava: Sokol Kunčina: Crha, Pešava, Brychta T., Drahoš, Kubík, Brychta O., Štrajt, Pospíšil, Hutira J. st., Tlustoš, Spálenský J. (Stupka, Slezák, Spálenský M., Hutira J. ml.)
                        Opatov: Navrátil, Popelka, Bureš, Petruň, Fukar, Havlát, Paar, Vostřel, Kalánek, Bureš, Mašek(Vendlig, Stolarik)

Dorost

Kunčina : Pomezí 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Ondráček(Mladějov) - Dudík - Sedlák

Sestava domácích : J. Hutira - J. Samek(80. M. Kubín), R. Zeman, M.
Spálenský, M. Grubr, D. Kalina, T. Brychta, L. Paulus, T. Pagáč, L.
Nedoma(80. M. Polák), J. Šejnoha(67. O. Kudrna)
Sestava hostů: M. Švanda – T. Pamánek, F. Nitsch, J. Uhlíř, P.
Bednář (63. J Poliačik) – L.Ševčík, J. Nespěšný, T. Vápeník, P.
Pořízka – J. Boháček, J. Šejnoha

Důležité vítězství si připsalo Pomezí proti lídrovi tabulky Kunčině.
Utkání se odehrálo v dočasném azylu Kunčiny v Linharticích.

skončile na břevně a následně v náručí brankáře. Zasloužené vyrovnání
přinesl průnik J. Nespěšného, který byl sestřelen v pokutovém území.
K penaltě se postavil T. Vápeník, který se nemýlil a vyrovnal na 1-1.
Zvýšená aktivita Pomezí byla korunována i druhou brankou.
V 80 minutě zahrávali Pomezští rohový kop rozehraný na krátko, na okraji
pokutového území zůstal neobsazený J. Nespěšný, který nádhernou střelou do
protilehlého koutu branky poslal Pomezí do vedení.
V závěru už se nic zajímavého nestalo.

Žáci

Kunčina : Opatov 3:2 (1:2)

Družstvo žáků odehrálo důležitý zápas poprvé v Linharticích, v prvním poločase domácí sevřeli své soupeře z Opatova a pěknými kombinacemi jej rozebírali, hosté hrozili spíše z brejků. První šanci neproměnil Kaláb, z protiútoku se hosté dostali do vedení. Poté se hrálo na jednu branku, ale bez gólového efektu. Další protiútok využili hosté a vedli již 2:0. Na konci prvního poločasu snižil po krásné akci Adam Kaláb. 1:2.

Druhý poločas pokračoval tlakem domácích, na 2:2 srovnával znovu Adam Kaláb. Střelou přes půl hřiště vystřelil tři body domácím Radim Němec.