Rezerva Kunčiny na úvod jara podlehla Trnávce

27.03.2016 09:29

Kunčina "B" - Městečko Trnávka         2:5 (0:3)
Rezerva duel proti favoritovi na postup nezvládla výsledkově ani herně. Kombinace vázla, hosté byli aktivnější a přesnější v kombinaci. Hosté se ujali vedení po brance Štencla, který se ocitl sám před náhradníkem v kunčinské brance Crhou a zkušeně si poradil.  Další tutovku si však vypracovali domácí, ale Horálek lobem přes vyběhnuvšího golmana hostí neprosadil. Zvýšení na 2:0 zajistil dlouhým nákopem z vlastní poloviny Makrlík, jehož perfektní nákop směřující za obranu domácích nikdo netečoval a míč skončil až za bezmocným Crhou. Na 3:0 zvýšil pohotově Elfmark a s domácími to vypadalo špatně.
Druhý poločas začal pro domácí skvěle, díky zkušenému Pařilovi ve 62. minutě snížili už na 2:3, ale brankovou pojistku pro hosty přidal v 80. minutě mladík Smolík a hosté znovu odskočili o 2 branky. Posledním střelcem zápasu se stal z pokutového kopu hostující kapitán Makrlík.