Čtvrté kolo odehráno

31.08.2010 12:22

Muži

Kunčina – Bystré   1:2

Hned v úvodu prodloužil přímý kop Štrajt a nabíhající Tlustoš skóroval (1:0). Hosté poté ovládli hru, ale šance dlouho zahazovali. Až v 69. minutě po úniku Mitáše dorážel Mužík (1:1) a obrat dokonal brzy poté hlavičkou Putnar (1:2). Závěrečná snaha hostů vyrovnání nepřinesla a Bystré výhru uhájilo.

Fakta: Branky: H: Mužík, Putnar
                       D: Tluatoš
          Rozhodčí: Elčkner (Čistá)
          ŽK: 1:2
          Diváci: 120
          Poločas: 1:0
          Sestavy: Sokol Bystré: Hejl – Zahoran, Veselý, Štaud, Vomočil, Putnar, Mitáš, Vodička, Bureš, Mužík, Břicháček (Oravec, Janoušek).
                        Sokol Kunčina: Crha – Pešava, Šmehlík, Drahoš, Kubík, Brychta, Pospíšil, Štrajt, Hutira st., Tlustoš, Spálenský (Slezák, Klíma, Hutira ml.).

Dorost

Kunčina - Chornice   1:1

Dorostenecké mužtvo odcestovalo pro další body na hřiště Chornic. V kádru chyběli 3 hráči základního kádru: Kubín (dlouhodobě zraněný), Zeman a Nedoma odjeli na dovolenou. Proto trenér Kubín vzal do týmu Zdeňka Šmehlíka, po zaranění se vracejícího Pařila a debutanta Viktora Fafílka.

Po počátečním náporu Chornic se tým Kunčiny zvednul a začal mít herně navrch. Po krásné akci Šmehlíka, Brychty a Kudrny se trefil poprvé v sezóně Dominik Kalina. Další branky do poločasu nepadly.

Druhý poločas byl v režii Chornic. Tlak vyústil ve velmi přísný pokutový kop, který ovšem Jaroslav Hutira kryl. Po dvou minutách však bylo vyrovnáno, po zaváhání kunčinské obrany Chornice vyrovnaly.

Tlak Kunčiny v závěru utkání už se skóre neměnilo.