Kunčina navléká další vítězný korálek za 2 body

08.05.2017 05:40

Lanškroun B - Kunčina  0:0 (0:0), pen. 4:5

2. min. - Kunčinští se ani nestačili rozkoukat a už je musí zachraňovat Hutira. Na konci velmi dobré akce středem hřiště je slabě zakončující Šišan.
6. min. - Hutira vykopává nohou tutovku Hostovského a připisuje si skvělý zákrok.
7. min. - Tlustoš posouvá míč na Tomáše Brychtu, který uniká Kristkovi, ten jej stahuje a vidí první žlutou kartu
Kunčině se začíná na velkém hřišti v Lanškrouně líbit, mají slibné šance, avšak žádnou nevyužívají k ohrožení domácí branky.
12. min. - Hezký moment hostí: Zeman posílá do šířky na Šmehlíka, který posadil na zadek svého strážce, centr zůstává nezakončen.
14. min. - Ostrý zákrok na Martina Šejnohu bez žlutého kartónku.
18. min. - Tutovka hostí: Tlustoš postupuje zleva sám na branku, v malém vápně zlobí tomáš Brychta, domácí se štěstím blokují, nakonec míč chytá golman.
23. min - Šmehlík perfektně vysouvá Tlustoše, který se při svém samostatném úniku dostává příliš blízko domácímu brankáři, který opět zachraňuje Lanškroun.
24. min. - Poslední minuty patří hostům - Tlustoš střílí ostrý míč do vápna, tam míč ve skluzu netrefuje Brychta, zadní tyč uzavírá Kaláb, jeho střelu kryje vynikajícím zákrokem Stasiowski.
30. min. - Dlouhý kolmý míč do vápna domácích řeší ve skluzu Hutira, docház ke střetu domácícho záložníka s oporou hostí. Rozhodčí si dává píšťalku do úst, avšak penalta z toho není... Nikdo z domácích by patrně neprotestoval.

32. min. - Pešava na středu hřiště skvěle čte hru a jde do útoku, posouvá do náběhu na pravé straně Šmehlíkovi, ten mu vrací před branku míč zpět, ale střela hostujícího stopera letí mimo.
34. min. - Hostovský si jde pro penaltu, po souboji se Šejnohou teatrálně padá, rozhodčí zůstává klidný. Následně fauluje Kopecký.
50. min. - Kunčina předvádí velmi dobrou souhru, na jejímž konci je Tlustoš. Jeho přihrávka mířila na osamoceného Hegera, bohužel k němu nedošla.
60. min. - Ostrý zákrok na Zemana v zajímavé pozici, přímý kop hosté nezahrávají ideálně.
62. min. - Ostrý zákrok Hegera na Faita, ten jej však při oplácení kopl do zad. Rozhodčí šalamounsky vytahuje pouze žlutou katru pro Faita.

Rozhodčí nepíská po jasném faulu na Tomáše Brychtu, protože by musel domácího stopera poslat do sprch.
66. min. - Pes na hrací ploše... To jsme tedy letos ještě nezažili...:-)
68. min. - Po přihrávce Hlubinky zakončuje Tomáš Brychta, jeho střelu chytá domácí hrdina Stasiowski.
72. min. - Tlusotoš střílí levačkou vedle branky.
75. min. - Richter nachází Šmehlíka, ten hledá Tlustoše, míč je lehce ztracen.
77. min. - Chyba domácího Komínka, který přihrává neprešně na stopera... Unavený Šmehlík běží sám na bránu, ale zakončuje nepřesně.
86. min. - Pešava se sportovně přiznává v nebezpečném území, následuje rohový kop domácích. Míč je snadno odvrácen.

PENALTY:
D1: Kristek střílí, Hutira si sáhl, ale míč končí v bráně
H1: Zeman s jistotou vyrovnává
D2: Šišan bez potíží navyšuje skóre pro domácí
H2: Heger - střela nahoru skore vyrovnává
D3: Vacek snad kope na tréninkovou branku, ohrožuje spíše brankového rozhodčího
H3: Hlubinka jako žolík využíá zaváhání soupeře a překlápí vedení na stranu Kunčiny
D4: Domácí kapitán Černý se nemýlí
H4: Pagáč přes lehkou zdravotní indispozici bez potíží posílá golmana domácích na druhou stranu a Kunčina je blízko bodu navíc
D5: Stasiowski dramatizuje...
H5: Tlustoš zajišťuje bod navíc Kunčině