Kunčina opět neporažena - Už 21 zápasů v řadě !!!

16.04.2017 08:11

Kunčina - Semanín 0:0 na penalty 8:7

Souboj prvního celku tabulky s druhým - to byl magnet kola a odehrál se před zraky 157 diváků.

6. min. - Šejnoha poslal hezký křižný míč do vápna na Kalába, ten perfektně sklepnul Tlustošovi, ten zamířil nad branku.
7. min. - Agilní Šmehlík poslal kolmici na Tlustoše, u míče byl dříve hostující golman Šenkýř, který byl pozorný a dobře celou situaci přečetl.
11. min. -  První rohový kop hostí sráží Šmehlík do Hutirových rukou.
12. min. - Aktivní Kaláb našel nabíhajícího Šmehlíka, tomu bohužel míč utíká.
13. min. - První navštívenka Tomáše Brychty, Šenkýř vyráží na rohový kop, následuje hned další rohový kop, který je rozehrán na nabíhajícího Pešavu, ten střílí pravou nohou v nesnadné pozici mimo.
16. min. - Slibný brejk domácích táhne Tlustoš, posílá míč doprava na volného Tomáše Brychtu, jehož tutovku likviduje skvělý Šenkýř.
22. min. - Další tutovka domácích, Kaláb postupuje po pravé straně do vápna, svým centrem hledá své spoluhráče ve vápně...Ostrý míč Tlustoš pustil na Tomáše Brychtu, ten trefil v nouzi pouze Šenkýře.
23. min. - Skvělý Hutira vyráží nohou šanci hostí na rohový kop.

Hra je velmi neurovnaná z obou stran, oba týmy hrají více méně bez šancí.
37. min. - Střídá domácí kapitán Zeman, salové potíže ho dále do hry nepustí.
Hosté přežili první půli, ve které tahali za výrazně kratší konec.

Druhá půle začíná opatrně, hosté již lépe čtou hru domácích. Více se bojuje, šance divákům nabízeny nejsou.
63. min. - Rohový kop vybojoval Šmehlík, z rohového kopu hlavičkuje nad branku domácí kapitán Eliáš.
65. min. - Dělovka Tomáše Brychty z 25 metrů letí do šibenice, Šenkýř předvádí zákrok večera, když konečky prstů vyráží na rohový kop.
Z rohového kopu nevýhoda, Pešava váhá s rozehrávkou a hosté postupují do brejku, Scholze za cenu žluté karty přerušuje.
72. min. - Pěkná kolmice Pešavy na Šmehlíka, ten posílá míč pod sebe na Kalába, který nepovedenou technickou střelou vyzkoušel Šenkýře, který míč vyrazil mimo branku k Tlustošovi, jeho přihrávku na Pagáče zablokovali s potížemi hosté.
75. min. - Centr na Pagáče, ten prsama sráží na Tlustoše, jeho rána má razanci, ale letí přímo doprostřed branky, Šenkýř boxuje.
80. min. - Nucené střídání Pešavy, nastupuje Richter.
86. min. - Domácí chtějí rozhodnout, avšak pozor na zadní vrátka. V souboji jeden na jednoho u domácích střídaček Richter zastavuje Hajdariho, skvělé taktické přerušení nebezpečné situace od domácího zadáka. Hajdari hraje velmi dobrý zápas a domácí s ním mají určité potíže. Přímý volný kop Dvořáka letí na přední tyč, secvičená situace na Hajdariho končí jeho hlavičkou těsně mimo. Největší šance hostí proměněna nebyly.

Zápas končí 0:0, následují pokutové kopy, začínají hosté:

H1: Flídr - poslal Hutiru na druhou stranu a otevírá skóre
D1: Šejnoha - nekompromisně srovnává skóre rostřelu
H2: Hajdari - poslechl radu domácího kotle "Střílej doprava" a bezpečně proměňuje
D2: Scholze - přestřelil vysoko nad, unikátní statistika z letošní sezóny - 3 penalty proti Semanínu, ani jedna proměněna.
H3: Nešický - těsně prostřelil Hutiru
D3: Hlubinka - se štěstím propálil Šenkýře
H4: Dvořák - střela nahoru končí v brance
D4: Šmehlík - bez problémů snižuje
H5: Mazal - může rozhodnout - střílí vedle branky, rozstřel pokračuje
D5: Tlustoš - tradiční exekutor se nemýlí, 4:4.
H6: Špatenka - bez potíží proměňuje - dostává pod tlak Eliáše
D6: Eliáš - s ledovým klidem proměňuje