Kunčina vyloupila Rybník.

01.05.2016 18:24

Sokol Rybník - Sokol Kunčina/ Mladějov na Moravě 1:1 (0:1) pk: 4:5 Po dlouhé čtrnáctidenní pauze náš dorost odcestoval na půdu Sokola Rybník, kde v základní hrací době remízoval 1:1. V penaltovém rozstřelu byl přesnější a zaslouženě si připsal druhý bod do tabulky. V úvodních minutách začaly oba týmy aktivně a bylo od počátku jasné, že boj o tři body nebude jednoduchý. První gól padl v 19 minutě z pokutového kopu, kdy faulovaný Richter před šestnáctkou šikovně vyčkal na skulinku mezi shlukem hráčů a vyslal míč do vápna Šejnohovi, který otevírá skóre na 0:1. V nezvykle podmáčeném terénu našim hráčům těžknou nohy, nedaří se jim kombinovat a s přibývajícími minutami se míč přesouvá na kopačky domácích, kteří vyvíjí tlak na naši bránu. Několik střeleckých pokusů výtečně likvidoval gólman Pavel Hlavatý. Do druhé půle nastoupil soupeř aktivněji, pokračoval ve svém tlaku dopředu a snažil se dát co nejdříve kontaktní branku. Naše hra byla spíše statická, vůbec jsme se nenabízeli do kombinací a docházelo k zbytečným ztrátám ve středu hřiště. Netrvalo dlouho a soupeř byl za svoji aktivitu zcela zaslouženě odměněn, kdy po zaváhání naší defenzivy v 49 minutě utekl středem hřiště domácí hráč Leoš Klazar a sám na brankáře zkorigoval stav utkání na 1:1. Po zbytek utkání se hra vyrovnává a hraje se střídavě na obou polovinách hřiště. Oba týmy si vytvořili několik slibných příležitostí, ale zakončit se nepodaří již nikomu. Utkání nakonec skončilo remízou 1:1 a na řadu přišel penaltový rozstřel, ve kterém jsme byli úspěšnější.

Nejlepší hráč utkání: Pavel Hlavatý