Jablonné nad Orlicí:
Šlahora, Špaček (42. Vaníček), Uher M. (79. Filip), Kyllar, Čada, Lička, Krejsa, Uher J. (74. Kuvik), Prokopec, Václavek, Štruml,

Kunčina:

Hutira - Pešava, Eliáš, Scholze, Zeman - Šmehlík, Brychta O., Brychta T., Šejnoha - Tlustoš (87. Pagáč Vl.), Spálenský (90. Klíma)

Úvodní minuty jasně v rukou hostí, ihned po rozehrávce letí na Šlahoru Šmehlík, který je bohužel v ofsajdu.

3. min. - Tomáš Brychta zprava centruje na Spálenského, ten hlavou hledá Tlustoše v malém vápně, Šlahora chytá.
4. min. - Centr domácích letící do vápna odvrací pilíř kunčinské obrany Lukáš Eliáš.
6. min. - Šmehlík motá obranu domácích, jeho tečovaná střela míří mimo.
7. min. - Rohový kop hostí rozehrán nakrátko, Šmehlík hledá na malém vápně spoluhráče, bohužel NIKDO...

Domácí mají obrovský problém s pohybem hostí, kteří jsou všude o krok dříve a jsou i důraznější.

9. min. - Šlahora je velmi daleko z branky, míč se dostává ke Spálenskému, který špatné vyběhnutí golmana trestá a posílá míč do opuštěné branky.
10. min. - Kunčina postupuje 3 na 1 na bránu Jablonného. Tlustoš si první nahrávkou narazil o nohu domácího stopera, podruhé však střílí metr mimo bránu, na malém vápně a penaltě má na výběr Spálenského s Brychtou, kteří perfektně situaci doplnili. Bohužel, nesprávné rozhodnutí a řešení situace.
12. min. - Další brejk hostí táhne Tlustoš, který hledá na velkém vápně Ondřeje Brychtu, domácí situaci zvládají.
14. min. - Střela Prokopce letí vysoko nad branku Hutiry.
21. min. - Chybička Šmehlíka a Pešavy na pravé straně, Pešava hasí nebezpečí za cenu odvrácení na rohový kop, ten domácí zahrávají a zadní tyč, kde není nikdo.
23. min. - Tlustoš podstupuje souboj na vápně a zkouší Šlahoru ohrozit střelou přes hlavu.
26. min. - Další únik hostí, Šmehlík nejprve položil obránce na zadek, poté uklouzl také a je po nadějích na zvýšení skóre.

Neskutečný rozdíl je vidět v první půlhodince hry. Nevím, zda jsou hosté tak dobří, nebo domácí tak zaspali první půli. Zatím hra na jednu branku.

33. min. - Zbytečný faul Tomáše Brychty i ideální střelecké pozici, domácí trestuhodně pohrdají šancí srovnat.
37. min. - Chyba Pešavy, kterému domácí odebírají míč a postupují na Hutiru po levé straně, následuje centr do vápna, zůstává nevyužit.
41. min. - Tlustoš přihrává Tomáši Brychtovi, ten perfektně posílá kolmici na rozběhnutého Spálenského. Jeho střela pouze provětrala rukavice Šlahory.

52. min. - Spálenský uniká sám na domácího golmana, a propaluje vše, co bu brání v cestě. Kunčina vede o 2 branky.
56. min. - Velmi dobrý míč do vápna hostí, který propadá až na osamoceného Václavka, který se koníkem nemýlí a snižuje na 1:2. O zápetku je postaráno.
60. min. - Další ostrý centr od Václavka do vápna Kunčiny. míč uklízí pod břevno Čaha a mohlo být vyrovnáno.

Jasně se ukazuje, jakou roli ve sportu hraje psychika. Domácích je najednou plné hřiště.

69. min. - Šmehlík vybojoval rohový kop, na přední tyči střílí Pešava, jehož střelu likviduje hráč na přednín tyči.
70. min. -  Pešava posílá hezký nákop na Spálenského, ten pravačkou střílí mimo.
74. min. - Eliáš s Pešavou získali důležitý míč na vlastní polovině. Druhý jmenovaný posílá míč na Spálenského, ten střílí, Šlahora má špatnou pozici.

80. min. - Ostrý centr na Šejnohu, ten vyhrává hlavu, míč letí do malého vápna a propadá k Pešavovi, který má zakončení na dlouhou novu.
84. min. - Perfektní kombinace v rohu hřiště, Šmehlík s hlavou nahoře hledá Tlustoše v pokutovém území, kterému je zabráněno v zakončení dle názoru sudího Jačiska nedovoleným způsobem a Spálenský se z penalty nemýlí a kompletuje Hattrick.

Do konce utkání se hraje smíše bez šancí, paradoxně poslední mají opět hosté, kdy vyběhnuvšího Šlahoru nedokázal přehodit Vladimír Pagáč.