Sestava domácích:
Kalianko - Ježek, Paulus, Zach, Jireš, Kupec (56. Sedlák), Pařízek, Dušek, Vyšohlíd, Matoulek, Šmolík

Sestava hostí:
Hutira - Pešava, Eliáš, Scholze, Zeman - Hlubinka (73. Hlubinka), Brychta T., Spálenský, Pagáč - Tlustoš (87. Arbi Ben Salem, 91. Krepl), Šmehlík

2. min. - První zákrok Hutiry, sbírá kolmici mířící od Matoulka na Šmolíka
5. min. - Poprvé se Kunčina dostala na půli domácích, série centrl nakonec nezakončena... Odražený míč napálil Pagáč vedle brány
V posledních minutách se přiostřuje, několik hraničních zákroků sudí pouští, neuděluje několik žlutých karet a nepíská hraniční zakrok na Pagáče ve vapne... Pak dvojice ostrých zákroků na Matoulka, také bez karetního udělení
12. min - Krásný centr Spálenského na hlavu Šmehlíka, Kalianko vyráží.
17. min. - Hezká křídelní akce domácích, na pravé straně přichází ostrý centr malým vápnem, na zadní tyči akci zavírá osamocený Kupec a otvírá skóre zápasu.
22. min. - Domácí opět pod tlakem, několik rohových lopů a standardních situací hosté nevyuživají.
24. min. - Faul na Matoulka u vápna hostí, hezký centr na zadni tyc do bezpečí odvrací Pešava.
26. min. - Matoulek se uvolňuje přes Scholzeho, střílí 5 metrů nad branku.
28. min. -Tlustoš táhne míč po pravém křídle a perfektně jej posílá do vápna. Střílený centr pouští Spálenský na Šmehlíka, který nadvakrát posílá míč do sítě.
32. min. - Na pravé straně uniká Šmehlík a nahravá Spálenskému, ten je faulován ve vápne. Pokutový kop s jistotou proměňuje Tlustoš.
38. min. - Faul na Tomáše Brychtu v nebezpečném území, střela Spálenského byla vyražena nad branku.
42. min. - Faul nefaul Scholzeho na Matoulka, přímý kop sehrán na Duška, Hutira čaruje a drží naděje Kunčiny na poločasové vedení.

53. min. - Dělovka Vyšohlída, Hutira bezpečně vyráží.
56. min. - Zbytečná ztráta míče na útočné polovině hostí, situaci hasí skluzem Pešava. Dostává žlutou kartu.
60. min. - Slušní šance hostí, ostrý centr do vápna v brance nakonec neskončil, chybělo opravdu málo a Kunčina by pojistila vedení.
64. min. - Nesmyslné dohrání soupeře z dílny Pešavy, zaslouženě obdržel druhou žlutou kartu v utkání a oslabuje svůj tým. O velkou zápletku je postaráno.
66. min. - Dělovku Spálenského vyráží Kalianko.
69. min. - Zeman fauluje Matoulka ve vápně, sudí nařizuje pokutový kop. Domácí střelec si se situací vůbec neporadil dobře a nechal vyniknout hrdinu zápasu, Jardu Hutiru.
Domácí mačkají Kunčinu jak se dá, hosté čekají na brejk, kterým by potvrdili 3 body. Hosté v zakončení a finální fázi dost nepřesní.
83. min. - Matoulek vyslal technickou střelu na Hutiru, ten však vetí vzduchem a fantasticky vyráží. Zákrok utkání !!!
93. min - Sudí ukončuje zápas a Kunčina uhájila těsné, ale především vydřené vítězství.

Hráč utkání: Hutira