Kunčina - Lanškroun B

25.09.2016 08:51

Sestava domácích:
 Hutira, Pešava (Arbi), Eliáš, Zeman (K), Scholze, O. Brychta, T. Brychta, Šejnoha, Hlubinka (Heger), Šmehlík, Spálenský

Doposud neporažený tým z Kunčiny přivítal soupeře z konce tabulky mužstvo Lanškroun B.

Za příjemného slunečného počasí už od začátku zápasu ukázali domácí, že chtějí, aby tři body zůstaly doma. Po rozehrání už v 30. sekundě střílí z hranice vápna osamocený Šmehlík na bránu, ale trefuje pouze brankáře.

Ve třetí minutě Ondřej Brychta poslal míč za obranu na Spálenského, brankář byl ale u míče dříve.

V šesté minutě hosté cca 2 m před vápnem faulují nezastavitelného Šmehlíka. Spálenský posílá z přímého kopu míč k pravé tyči, brankář na něj nedosáhl. Počáteční převaha domácích je v čase 6:03 korunována vedením 1:0.

V osmé minutě zkouší hosté střelou zdálky našeho brankáře Hutiru, ten v pohodě míč pokryl.

Na druhé straně v 8:46 se o totéž pokouší Spálenský, ale jeho střela z dálky hostujícího brankáře také nepřekvapila.

V 10:49 další pokus Spálenského z hranice vápna brankář se štěstím vyráží na roh zleva.

Domácí mají v dosavadním průběhu jasnou převahu.

Ve 14. min táhne útok Hlubinka, posílá vpřed Šmehlíka, ten se ocitá sám před brankářem, ale jeho střela končí na pravé tyči.

Kunčina nepolevuje, ve 14:45 Tomáš Brychta střílí, ale opět jen do brankáře.

Začátkem 21. minuty Šmehlík centruje Hlubinkovi, ale ten zase trefí brankáře.

Ve 22. minutě dostává kousek za půlící čarou míč osamocený Spálenský a rozbíhá středem hřiště sám útok na branku, sledován obránci proniká k vápnu, přehodí vybíhajícího brankáře – a raduje se spolu s početným domácím publikem: 2:0

Po dalším rychlém útoku ve 23. minutě tahoun Šmehlík zleva centruje Spálenskému do vápna, ten však střílí nad soupeřovu branku.

Ve 24:30 posílá vynikající Hlubinka míč Spálenskému za obranu, jeho útok však zastavuje zvednutý praporek pomezního – ofsajd.

Ve 25:35 se do další šance z pravé strany dostává T. Brychta, sám před brankářem se ho snaží obhodit, ten ale se štěstím vyráží míč na roh zprava.

O obhození brankáře se v čase 27:15 pokouší i Hlubinka, míč však nekončí v bráně – obránci se podařilo míč vykopnout na roh zprava.

Zastavit Spálenského se hostům podařilo ve 30. minutě jen faulem přibližně 9 m před vápnem. Míč kope do vápna O. Brychta, obrana hostů míč posílá na roh z pravé strany.

Skvělý Spálenský zkouší ve 34. minutě opět střílet za hranicí vápna, ale míč letí mimo branku.

Spolupráce Spálenský – Šmehlík končí ve 38:30 ofsajdem Šmehlíka.

Hosté se nemohou přes skvěle hrající defenzívu domácích dostat k vápnu, tak zkouší ve 39:53 střelu z dálky po zemi, s ní ale nemá Hutira žádný problém.

Z dálky ve 41:50 střílí tvrdě i T. Brychta, brankář ale robinsonádou střelu chytá.

Chuť našeho týmu po navýšení skóre nepolevuje ani v závěru poločasu, ve 44. minutě centr našich vysocí obránci vyhlavičkovali .

Po faulu na nás ve 46:55 posílají naši centr před bránu – tentokrát míč hlavičkuje náš hráč, míč však letí mimo branku.

Časomíra ukazuje 47:11 a hlavní rozhodčí ukončil první poločas.

2. poločas

Dvě minuty po zahájení 2. poločasu hosté faulují na své půlce. Míč posílá před k pravé tyči branky soupeře O. Brychta, brankář však nadvakrát míč chytá.

Hosté zkouší Hutiru v naší brance ve 48:29 střelou z dálky, ten opět v poklidu míč chytá.

50. minuta - střídání hostů.

O chvíli později centruje Pešava, před brankou Lanškrouna je zmatek se skákajícím míčem, ale hosté odkopávají balón pryč od své brány.

V 56. minutě útočící Šmehlík motá ve vápně hostující obranu i vyběhnutého brankáře, podaří se mu odcentrovat, letící míč osamocený Šejnoha hlavou v 55:41 nasměruje do prázdné branky: 3:0.

Spálenský za půlkou vyzval přihrávkou k útoku Šejnohu, ten táhne míč k vápnu, zkouší přehodit vyběhnutého brankáře, ale míč v čase 58:24 letí mimo branku.

Počátkem 60. minuty tentokrát sám Šmehlík prošel obranou a v čase 59:21 střelou k levé tyči navyšuje skóre na 4:0.

V 62. minutě Šejnoha vybojoval míč, posílá míč za obranu na Šmehlíka a ten chladnokrevně umísťuje míč do soupeřovy branky: 5:0.

Střídání v domácím týmu nastalo v 63. minutě, za aplausu domácích fanoušků odchází Hlubinka, kterého střídá Heger.

V 65. minutě zahrávají roh zleva hosté, přetažený míč střílí hráč hostí jen do našeho brankáře.

Při další rychlé akci v 67. minutě posílá Šmehlík rychlonohého Spálenského do útoku, sledován obráncem je zezadu ve vápně sražen. Faulující hráč obdržel žlutou kartu. K nařízené penaltě se postavil sám Spálenský a při provedení pokutového kopu nezaváhá, dává svůj třetí gól v tomto zápase: 6:0.

V 71. minutě skluzem mimo vápno fauluje Pešava – dostává žlutou kartu, přímý kop posílají hosté vedle naší branky.

Při další akci domácích Spálenský vede míč zprava do vápna, centruje, k míči se dostává osamocený Šmehlík, ale trefí jen břevno.

V 75. minutě dostávají hosté další žlutou kartu za „řeči“.

Druhé domácí střídání proběhlo v 76. minutě: Pešavu vystřídal Arbi.

Dalekonosná střela Šmehlíka v 77. minutě končí v rukou brankáře Lanškrouna.

Tutovka hostů přišla v 79. minutě, zleva se k míči dostává před Hutiru hostující útočník, Hutira vynikajícím zákrokem vyráží na roh zleva.

Naši nepolevují ve snaze útočit, O. Brychtu v čase 83:25 úspěšně vychytal brankář.

Počátkem 87. minuty jde po pasu za obranu sám na brankáře Arbi, ten vyběhl a sebral mu míč.

Hosté se dočkali – po našem zaváhání dávají čestný gól, časomíra ukazuje 86:25 a skóre na tabuli se mění na konečných 6:1.

Po rozehrání domácích útočí Šmehlík, ale opět brankář v čase 87:25 zabraňuje navýšení skóre.

Záhy získávají hosté roh zleva, ale ani v 89. minutě domácí nepřipouští změnu skóre na ukazateli.

V 90:21 ukončuje hlavní rozhodčí dnešní utkání.

Hráč utkání: VŠICHNI !!!