Kunčina uhájila domácí neporazitelnost a bere 3 body za výhru proti Jablonnému

02.05.2017 09:37

Kunčina - Jablonné nad Orlicí     2:1 (1:1)

6. min. - Perfektní křižný míč Šejnohy na levou stranu na Tomáše Brychtu, ten jde 1 na 1 přes beka a střílí míč do malého vápna, hosté odvrací.
7. min. - Hezké uvolnění Ličky, míč pak letí do vápna a na poslední chvíli jej odvrací Šejnoha.
22. min. - Přímý volný kop domácích zahrává sám faulovaný Tomáš Brychta, střílený centr letí na přední tyč, kde se pokouší otevřít skóre Tlustoš, a že se mu to daří náramně... 1:0 pro domácí.
29. min. - Tlustoš uniká Uherovi, ten jej zastavuje za cenu Žluté karty.
30. min. - Eliáš zastavuje bravurním zákrokem postup hostí.
31. min. - Pešava špatně přihrává a Krejsa posílá pozdrav Hutirovi.
32. min. - Tlustoš je faulován ve vápně, avšak atak ustává... Míč po jeho střele v tísní letí vedle brány.
34. min. - Faul Šejnohy, hosté kroutí míč přímo do Hutirovy brány, ten je však velmi pozorný boxuje na roh.Vyznamenává se i podruhé, když odrací rohový kop mimo pokutové území.
43. min. - Střela Tomáše Brychty, Šlahora vyráží.
44. min - Nedorozumění v obraně hostí, Tlustoš přehazuje vyběhnuvšího Šlahoru, s ním však i bránu.
46. min. - Rohový kop hostí - Hosté po skrumáži v domácím vápně srovnávají skóre utkání.

Druhá půle se nese ve stylu marného dobývání hostující obrany. Hostům se nedaří udržet míč. Domácí se snaží, avšak přesnost ve finální fázi jim zcela chybí.
66. min. - Dělovka Tlustoše letí vysoko nad.
67. min. - Tomáš Brychta příkladně bojuje o míč, získává jej pro nabíhajícího Zdeňka Hlubinku, který prostřeluje vybíhajícího Šlahoru a střílí vítěznou branku utkání.
70. min. - Ostrý zákrok loktem na hlavu Eliáše, ten s poraněným nosem a silným krvácením uniká do kabiny.
76. min. - Na pravé straně Tomáš Brychta posunul míč na nabíhajícího Patrika Kalába, který střílí perfektně na zadní tyč. Jeho střela těsné míjí bránu.
78. min. - Ta samá situace, avšak Zemanovu tutovku vyráží Šlahora.
84. min. - Hutira perfektně vyráží ve složité pozici střelu Prokopce.

Sestavy:
Sokol Kunčina: Hutira - Šejnoha (79. Šír), Pešava, Eliáš, Pagáč - Kaláb, Brychta O.(46. Hlubinka), Heger, Brychta T. - Zeman (87. Scholze), Tlustoš
Jablonné nad Orlicí: Šlahora - Prokopec, Uher (90. Faltus), Kyllar, Vaníček, Liška, Krejsa, Václavek, Filip (81. Křivohlávek), Uher, Štruml