Mladějov-Kunčina

17.05.2010 15:14

Mladějov – Kunčina 4:5

Zkraje to vypadalo, že navrch budou mít domácí, ale v 5. minutě zbytečně faulovali v šestnáctce a Štrajt z penalty otevřel skóre. O čtvrt hodiny později to bylo už 0:4, když po fatálních hrubkách mladějovské defenzivy hosté pohodlně skórovali. V nástupu do druhého poločasu se trefili popáté, Tatran ale zápas sympaticky nezabalil a zahájil velkou stíhající jízdu, k níž mu pomohlo vyloučení Štrajta. V 90. minutě dotáhl na 4:5, na vyrovnání už ale neměl čas, navíc rovněž dohrál jen v deseti mužích.

Fakta – branky: Dlouhý 2, Kudyn, Satler – Tlustoš 3, T. Brychta, Štrajt (PK).

Rozhodčí: P. Dvořák (Svitavy). ŽK: 4:5. ČK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:4.

Tatran Mladějov: Harvánek – Sekanina, Kudyn, Prusák, M. Suchý, Satler, Němec, Dlouhý, Abraham, L. Marek, Seryn (F. Marek).

Sokol Kunčina: Crha – Pešava, Šmehlík, Kubík, Klíma, Tlustoš, Štrajt, T. Brychta, Hutira, Spálenský, Drahoš (Slezák, J. Brychta).