První kolo - Muži "A"

28.03.2010 21:01

Zápas mužů byl ze začátku velmi vyrovnaný, ale bez šancí. první šance utkání přišla po 20 minutách hry, kdy se sám před golmanem objevil Mira Tlustoš, ale střelu mezi nohy golmana nepropasíroval. Druhou megašanci utkání měl Jan Spálenský, který se po nezištné přihrávce Míry Tlustoše ocitl sám před domácím golmanem, udělal krásnou kličku doleva, kterou se dostal trošku z úhlu a jeho následná střela mířila do tyče. Radiměř nebyla v útočné činnosti vůbec nebezpečná. Druhý poločas poznamenala taktika Radiměře, která se soustředila především na obranu a spoléhala na jeden brejk, kterým by zápas rozhodla. V 65. minutě jsme se radovali z gólu, ale předčasně. Pomezní rozhodčí měl totiž praporek nahoře. Poté jsme se snažili rozhodnout, ale dalekonosné střely ohrozily spíše staveniště za brankou. Radiměř spoléhala na jedinou šanci, ta nakonec přišla. V 90. minutě naše obrana propadla. Po hezké kombinaci se dostala Radiměř do tisíciprocentní šance, která měla skončit gólem, jenže hráč domácích v rozhodují cí chvíli selhal, přestřelil z malého vápna branku více než o metr a tak se zrodil výsledek 0:0, který je podle průběhu zápasu pro Kunčinu spíše ztrátou.