Sebranice-Kunčina

11.04.2010 10:22

Sebranice – Kunčina 6:2

Domácí vedli už od 9. minuty, ale Kunčina srovnala. Po pauze hostující hráč v domnění, že centr byl zahrán už z autu, chytil míč do ruky. Gól z penalty ale hosté eliminovali vyrovnáním. Posledních 20 minut však lídr zahrál dle představ a obranu soupeře rozvrátil. Pěti góly zazářil Karlík.

Fakta – branky: Jan Karlík 5 (1 x PK), Haupt – Štrajt, Tlustoš. Rozhodčí: Hnát (Svitavy). ŽK: 2:5. Diváci: 230. Poločas: 1:1.

Sokol Sebranice: Schüch – J. Radiměřský, Neumeister, Z. Horníček, Kárský, Kalánek, J. Horníček, Nezbeda, Patočka, Karlík, Červ (Haupt, M. Chadima, K. Radiměřský).
Sokol Kunčina: Crha (Kaláb) – Pešava, Klíma, Hlaváček, Kubík, Brychta, Štrajt, Tlustoš, Hutira, Drahoš, Spálenský (Šmehlík, Slezák).