Těžký zápas v Opatovci - vezeme 2 body

09.04.2017 06:20

Opatovec - Kunčina         1:1 (0:1)   pen. 2:3

Zápas se hrál na terénu, který místy nebyl regulérní. Deštivé počasí v posledních dnech proměnilo hřiště v zadní části v bahenní lázeň. Divák se tak nemohl těšit na kombinační fotbal, ale na boj o každý metr hrací plochy.

Prvních deset minut jsou mírně lepší hosté, avšak svou mírnou převahu v ohrožení branky Lampárka nedokáží přetavit.
12. min. - První žlutá karta utkání pro Eliáše, který podklouznul a hasil příležitost domácího Bubely jen za cenu taktického faulu.
17. min. - Žlutá karta pro domácího kapitána Drábika, zajímavá standardní situace hostí, Pagáčovu technickou střelu levačkou vyráží Lampárek na roh.
20. min. - První navštívenka domácího Roshana letí vysoko nad.
22. min. - Pěkné uvolnění Tlustoše přes posledního hráče domácích, jeho bombu likviduje Lampárek
24. min. - Tlustoš zalepil těžký míč z autu, posunul na agilního Šmehlíka, ten si narazil s Pešavou a levačkou střílí přízemní střelu do protipohybu bezmocného Lampárka, hostě se ujímají vedení.
26. min. - Dlouhý aut Drábika boxuje Hutira a Pagáč odpaluje míč do bezpečí.
29. min. - Tomáš Brychta může být rád za žlutou kartu, po jeho kose bez míče na Jirouška se mohlo klidně červenat.
37. min. - Slušná akce domácích, na jejíž konci je zakončující Polák, který pálí vysoko nad.
38. min. - Velmi ostrý zákrok Roshana, nebyl oceněn kartou.
Poločas končí nepřesnou střelou Tomáše Brychty.
46. min. - Tlustoš s Hlubinkou příkladně bojují o míč na obráncích domácích, výsledkem je centrovyný míč Tlustoše na malé vápno, kde zakončuje Šmehlík v tísni těsně vedle domácí svatyně.
53. min. - Nesmyslný zákrok Košína na Scholzeho, ten se těžce sbírá z hrací plochy, Košín vidí poprvé žlutý kartónek.
56. min. - Branka domácích, v době, kdy byl ošetřován Zeman domácí rychle rozehráli, míč se dostal po dobré kombinaci domácích až na zadní tyč, kde číhal domácí Polák, který vyrovnává.
59. min. - Nesmyslný zákrok Košína na Šejnohu u střídaček, následuje druhá žlutá karta pro domácího středopolaře. Domácí nenechávají na hlavním sudím nit suchou a plísní ho za naprosto jasnou surovou hru.
63. min. - Laxní odkop Scholzeho je na startu tutovky domácích, Polák nechal vyniknout jistého Hutiru.
68. min. - Zbytečný faul Tomáše Brychty v nebezpečném území, PVK Jirouška chytá Hutira.
Boj na hřišti pokračuje, hostující hráči sbírají kartu za kartou. Domácí za stejné zákroky trestáni nejsou.
81. min. - Kaláb si na pravé straně pohrál s Kudrnou a poslal perfektní centr do vápna, bohužel zadní tyč nikco z hostí nezavírá a tak poslední šance utkání zůstává nevyužita.
82. min. - Eliáš hasí nedůraz v kunčinské záloze a zastavuje Teleckého. Zasloužená žlutá karta a odchod do sprch.