Vložené sváteční kolo se přílš nepovedlo

29.10.2010 05:30

DOROST: Staré Město - Kunčina     1:1 (0:1)

První poločas byl z naší strany velmi nervózní. Hodně se na nás projevila dlouhá herní pauza a domácí svým dobrým pohybem nutili naše kluky k chybám. Přesto jsme byli první poločas nebezpečnější. Po krásné akci, která začala vybojovaným míčem Samka zakončoval Tomáš Brychta a vstřelil již svůj desátý gól v sezóně. Po prvním poločase museli nuceně střídat T. Brychta a L. Nedoma, kteří odjeli pomoci našim mužům na derby do Moravské Třebové. Druhý poločas začal náporem Kunčiny, která chtěla utkání rozhodnout. Po krásné kolmici Michala Spálenského běžel sám na branku Michal Kubín, byl stažen dvěma protihráči, ale rozhodčí nereagoval a hra pokračovala dále. V 70.minutě utkání kopali domácí rohový kop, balón se odrazil k hráči na velké vápno a ten propálil vše před sebou. 1:1. V devadesáté minutě kopali hosté rohový kop a mohli rozhodnout. Gólovou hlavičku měl na hlavě Robert Zeman,. míč však špatně trefil a bohužel nekorunoval svůj výborný výkon brankou.

Slovo trenéra: "Pokud rozhodčí zápasu povolí tvrdou, místy velmi nebezpečnou až brutální hru, máme se soupeřem veliké problémy. Stejný zápas jsme odehráli v Chornicích. Pokud rozhodčí řekne hráčům, že termín, jako je "bránění ve hře" ve fotbale neexistuje, hovoří to za vše.

Nechci se vymlouvat na rozhodčího, nebyl to náš zápas. Jeden neubráněný roh nás stál velmi důležité body."